6 miesięczny program mentoringowy ONLINE 

Jeśli mimo starań nie udaje Ci się spełnić marzenia o byciu idealną mamą i dręczą Cię powracające wyrzuty sumienia, że jesteś nie dość dobra, to chcę, żebyś wiedziała, że doskonale rozumiem, co przeżywasz. Wiele razy byłam w tym samym miejscu. Nie pomagały mi metody wychowawcze, poradniki ani wiedza o tym, czego moje dziecko potrzebuje. Paradoksalnie wszystkie działania mające uczynić mnie lepszą mamą, sprawiały, że czułam się jeszcze bardziej winna, kiedy reagowałam inaczej, niż bym chciała.  Wystarczył jeden moment, gdy straciłam cierpliwość, nakrzyczałam na moje dziecko lub nie wystarczająco uważnie go wysłuchałam, a natychmiast pojawiały się myśli – co ze mnie za matka... Wątpliwości przenikały moje myśli.

Jeśli masz podobnie, to jestem tutaj, żeby pomóc Ci przezwyciężyć trudności, których doświadczasz. Pokażę Ci, jak krok po kroku  budować z dzieckiem relację opartą na więzi i miłości. Wskażę Ci drogę, na której będziesz mogła czerpać radość z tego, kim jesteś. Przestaniesz karmić się wyobrażeniami, jaka powinnaś się stać, dzięki czemu Twoja rodzina odzyska pewną siebie mamę, która nie wpada w szpony destrukcyjnego poczucia winy.

Program „Autentyczna i spełniona mama” to kompleksowy projekt wspierający mamy w rozwijaniu świadomości rodzicielskiej oraz doskonaleniu umiejętności rodzicielskich.

Czujesz, że droga rodzicielstwa bliskości, którą wybrałaś, jednak nie odpowiada Twoim oczekiwaniom i nie wiesz, czym je zastąpić?

Chcesz poznać alternatywę do metod autorytarnych?

Nie wiesz, co robić? Każda książka daje Ci inną radę?

Czujesz się bezradna, bo współczesne metody nie działają i nie widzisz wyjścia sytuacji?

Wiesz doskonale, co służy Twoim dzieciom lecz nadal reagujesz schematycznie, kiedy do głosu dochodzą trudne emocje? 

Czujesz się przeładowana wiedzą lecz mimo to nie umiesz odpuścić jej poszerzania, bo obawiasz się, że nie zapewnisz dzieciom wszystkiego, czego potrzebują?

Wstydzisz się, bo obiecywałaś sobie, że nie będziesz jak Twoi rodzice, a zdarza Ci się reagować jak oni?

Wokół słyszysz zadbaj o siebie, więc dbasz o swój czas wolny, ale jak wracasz do domu, dzieci niemal natychmiast rozładowują Twoje naładowane baterie?

Czujesz się wyczerpana i coraz częściej przechodzisz w tryb przetrwania – byle do wieczoru… byle do weekendu, itd.

Jesteś tak zmęczona byciem mamą, że nie masz już siły szukać nowych metod i strategii?

Nie przestajesz analizować, że coś mogłaś zrobić lepiej, inaczej…?

Wiesz doskonale, co służy Twoim dzieciom ale coraz częściej brakuje Ci mocy, by po to sięgać?

Miałam tyle planów o tym, jak będzie wyglądała moja rodzina. Wszystko miałam zaplanowane. Dokładnie wiedziałam, jaką mamą pragnę być. 

Czytałam poradniki, uczyłam się bycia mamą i wszystko „wzięło w łeb”, kiedy tą mamą zostałam. Okazało się, że życie, które sobie wymyśliłam, zupełnie nie przypomina prawdziwego. Zderzenie tego, jak jest, z tym, jak to sobie wyobrażałam, spotkało mnie z frustracją, złością i rozczarowaniem, których nie zakładała moja wizja rodziny. 

Byłam zrezygnowana, bezradna oraz przerażona swoim krzykiem i porywczymi reakcjami. Bałam się, że dzieciństwo moich dzieci będzie przepełnione nieprzyjemnym tonem mojego głosu, pretensjami i brzydkimi sytuacjami. Bałam się swoich wybuchów złości, bo kojarzyły mi się z przemocą.

Pamiętam dni, kiedy wydawałam się sobie najgorszą mamą na ziemi 🙁

Wtedy na mojej drodze pojawił się Jesper Juul, który wywrócił do góry nogami wszystko to, co wiedziałam o wychowaniu dzieci. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Czytałam jego książki i na początku byłam raczej sceptycznie nastawiona. Mimo to gdzieś w głębi serca czułam, że jego słowa roztapiają jakąś iluzję, której uległam. Im bardziej zatapiałam się w jego naukach, tym bardziej zdawałam sobie sprawę, że to jest to, czego jako rodzina potrzebujemy. Moja rzeczywistość powoli zaczynała się zmieniać, a ja nabierałam zaufania. Czerpiąc z mądrości Juula zaczęłam kwestionować przekonania dotyczące wychowania dzieci, a w mojej głowie pojawiały się pytania, które skłaniały mnie do refleksji. Odzyskiwałam pewność siebie, a moje relacje z dziećmi nabierały zdrowszego wymiaru.

Ostatnie 13 lat mojego życia stały się fascynującą podróżą w głąb tajemnic relacji rodzic-dziecko. Poświęciłam ten czas na nieustanne zgłębianie tematu, przyswajając wiedzą, rozwijając się jako rodzic i dzięki temu również jako doradca rodzinny. Książki stały się moim nieodłącznym towarzyszem. Jesper Juul odegrał kluczową rolę w mojej rodzicielskiej podróży. Później pojawili się inni mentorzy – Gabor Matè, Alice Miller,  Daniel J. Siegel, Jacek Rydlewski. dr. Marek Kaczmarzyk, Brenè Brown, Kasia Urbaniak, Debbie Ford, dr Kristin Neff, Glennon Doyle, Toko-Pa Turner – wszystkich nazwisk nie sposób tutaj wymienić. Niezliczone godziny poświęcane na czytanie i na analizowanie mechanizmów zachodzących w systemie rodzinnym, każdego roku pogłębia moje rozumienie relacji. Ponadto uczestniczyłam dotąd w setkach godzin wykładów i warsztatów, które wzbogaciły moją wiedzę i doświadczenie. Zrozumiałam dynamikę relacji zwłaszcza w kontekście relacji między rodzicami a dziećmi.

Zaangażowanie w temat relacji stało się jedną z najcenniejszych inwestycji w moim życiu. Poświęciłam ogrom czasu i zasobów finansowych, ale dzisiaj z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że było warto.

NA BAZIE SWOICH WIELOLETNICH DOŚWIADCZEŃ

STWORZYŁAM PROGRAM MENTORINGOWY DZIĘKI KTÓREMU:

TEN PROGRAM to kompendium wiedzy zamknięte w 25 lekcjach do których możesz wracać kiedy tylko potrzebujesz oraz moje wsparcie podczas 10 spotkań w zamkniętej grupie ONLINE.  Wszystko, czego się dotąd nauczyłam. Wiedza oparta na setkach książek i tysiącach godzin pracy w obszarze relacji rodzic – dziecko. NIE MUSISZ JUŻ SZUKAĆ. Tutaj otrzymujesz kompletną wiedzę i kompletny zestaw działań. Wprowadzając je w życie, od razu poczujesz i zobaczysz efekty. 

To NIE JEST program o tym, że powinnaś wyjeżdżać, ładować baterie, bo Twoje dzieci potrzebują wypoczętej mamy.

 To JEST program o tym, jak być z dziećmi, żeby Twoje baterie się nie rozładowywały.

To JEST program o tym, jak być z dziećmi, żeby wychować je na świadomych swojej wartości, niezależnych oraz samodzielnych dorosłych.

Kurs oparty jest na 4 wartościach, do których inspirował rodziców Jesper Juul, duński terapeuta rodzinny i pedagog o światowej renomie. Zawdzięczamy mu odejścia od wychowania autorytarnego opartego na karach i nagrodach. Choć nazwisko Juula jest dzisiaj znane w kręgach rodzicielstwa i wielu edukatorów się na niego powołuje, BŁĘDNIE uzupełniają oni to, co zaproponował rodzicom Jesper Juul o metody wychowawcze, których nie znajdziecie w jego książkach.  Nie ma ich tam, bo każda metoda przekreśla to, o co chodziło w podejściu, do którego zaprosił rodziców.

W kursie przeprowadzę Cię przez proces wdrażania tego, do czego zapraszał nas Jesper Juul. Krok po kroku wprowadzę Cię w świat równej godności, odpowiedzialności, integralności osobistej i autentyczności.

 Od 2016 roku jestem trenerką założonej przez Jespera Juula fundacji Family-Lab.  Zaproponowane przez niego podejście cenię przede wszystkim za przywództwo, które bardzo często gubimy, podążając za nurtami współczesnymi. Rodzice, z którymi spotykam się w swojej pracy mówią – jak czytał_m jego książki czuł_m, że to nie pasuje do rodzicielstwa bliskości, ale zignorował_m to uczucie i zawierzył_m źródłom, które się na niego powoływały.

Program KOMPLEKSOWO wprowadzi Cię w świat tego, do czego zaprosił rodziców Jesper Juul. Poznasz autentyczne rodzicielstwo oraz krok po kroku dowiesz się, jak wdrożyć je do swojej codzienności, bez uciekania się do metod wychowawczych, które nie przynoszą zamierzonych rezultatów.

Poznasz ALTERNATYWĘ dla rodzicielstwa bliskości  – rodzicielstwo bliskości oraz metody współczesne, bazują na przeciwieństwach do metod autorytarnych i jak to z przeciwieństwami bywa, są jak druga strona tej samej monety.  Pogłębiają niskie poczucie własnej wartości, zamiast wyposażać nasze dzieci w to, czego my nie otrzymaliśmy we własnym dzieciństwie.

Zdobędziesz umiejętności, których potrzebujesz, by Twoje dziecko zdrowo się rozwijało – staniesz się ekspertką od relacji ze swoim dzieckiem.

Przestaniesz panicznie reagować na zawirowania, których jako rodzina doświadczacie – pojawi się w Tobie więcej spokoju, a zaufanie do siebie, stanie się Twoją największą siłą.

Zacznie zmniejszać się ilość nerwowych sytuacji w Waszym domu –  będziesz czuła,  że orientujesz się w sytuacji a Twoje dziecko przestanie tak często reagować histerycznie.

Odsiejesz ziarno od plew – każda metoda wychowawcza i każda książka, proponuje dzisiaj rodzicom coś innego. Po kursie będziesz miała jasność, co Wam jako rodzinie służy, a co brzmi pięknie, ale nie wspiera Waszych relacji. 

Odzyskasz poczucie sprawczości –  poczujesz, że masz wiele do powiedzenia, że to Ty kształtujesz swoją rodzinę. Będziesz czuła,  że orientujesz się w sytuacji. 

Uporządkujesz świat metod i strategii, które dotąd poznałaś i które starasz się stosować – poczujesz się kompetentna.

Zyskasz jasność, czego potrzebujecie i Ty i Twoje dziecko, a co nie wspiera Waszej relacji – w świecie przeładowanym wiedzą, ważną kompetencją staje się umiejętność odrzucania tego, co nam nie służy. Po tym kursie będziesz miała w tym temacie absolutną jasność.

Praktyka, praktyka, praktyka – teoria została ograniczona tylko do niezbędnego minimum. Współcześni rodzice nie potrzebują teorii, której i tak, jak do głosu dochodzą trudne emocje, nie potrafią przekuć w działanie. Każda lekcja prowadzi Cię krok po roku przez działania, które potrzebujesz podjąć, by budować z dzieckiem relację opartą na więzi i miłości. Dzięki temu przechodząc przez program, będziesz miała przepracowane większość sytuacji, z którymi mierzysz się jako mama.

NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO INTUICYJNEJ PLATFORMY KURSOWEJ

Dołączając do programu, wykupujesz 6-miesięczny dostęp do nagrań, w których pokazuję Ci, na czym w PRAKTYCE polega rodzicielstwo oparte na 4 wartościach, do których inspirował Jesper Juul:

 • równa godność rodziców i dzieci,
 • autentyczność,
 • odpowiedzialność,
 • integralność osobista.

Program mentoringowy to PRAKTYKA TEGO, jak „ROBIĆ świadomą relację z dzieckiem”. Odpowiadam w nim na pytanie, czym jest świadoma relacja z dzieckiem, ale przede wszystkim krok po kroku pokazuję, jakie konkretne działania podejmować, by teorię, przekształcić w praktykę i konkretne działanie.

Lekce są jak kompas, który wskazuje Ci kierunek oraz kroki, które potrzebujesz podjąć, żeby zbudować z dzieckiem relację opartą na więzi. Wskazuje ścieżkę, która prowadzi przez praktykę zatopioną w realiach życia rodzinnego.

Nie potrzebujesz teorii, potrzebujesz PRAKTYKI i taki jest ten program!

GRUPOWY PROCES MENTORINGOWY ONLINE

Spotykamy się na żywo w zamkniętej grupie. Podczas tych spotkań pogłębisz rozumienie nagranych lekcji. Moim celem nie jest tylko dostarczenie Ci informacji, ale także wsparcie w rozwoju Twoich możliwości rodzicielskich. Pomogę Ci odkryć zasoby, które nosisz w sobie i będę wsparciem w ich wzmacnianiu. Tutaj odbędziesz fascynujący proces rozwoju swoich kompetencji rodzicielskich.

Terminy spotkań:

 • luty: 3,17
 • marzec; 2,16,
 • kwiecień: 6,20,
 • maj: 11,25,
 • czerwiec: 1,15
  • SOBOTY, godz. 9:00 – 11:00  

Zakres tematyczny kursu (rozwiń zakładki):

Jak wspierać rozwój zdrowego poczucia własnej wartości?

 • Ten kurs jest przewodnikiem, w którym krok po kroku pomogę Ci zrozumieć poczucie własnej wartości oraz wdrożyć działania, które będą wspierały jego rozwój zarówno u Ciebie, jak i u Twojego dziecka. 

W dzisiejszych czasach budowanie zdrowego poczucia własnej wartości staje się kluczowym elementem w procesie wychowania dzieci. 

Wszystko to, co spędza Ci sen z powiek, koncentruje się na przyszłości Twojego dziecka. To zrozumiałe, bo chcesz by radziło sobie w kontaktach rówieśniczych, nie wpadło w sidła uzależnienia, podejmowało mądre decyzje i radziło sobie z sytuacjami losowymi. Kluczem do osiągnięcia tych celów, jest rozwój zdrowego poczucia własnej wartości. 

Co z tą złością, jak reagować na zachowania agresywne?

 • Zrozumiesz związek między złością, a dojrzałością emocjonalną wszystkich członków rodziny. Nauczysz się pracować z trudnymi emocjami – pracować z nimi, a nie blokować je!

 • Dowiesz się, czym różni się przemoc od agresji.
 • Nauczysz się reagować na zachowania agresywne w sposób, który prowadzi do zdrowia psychicznego.
 • Dowiesz się, jak reagować na agresję, by dziecko miało szansę uczyć się wyrażać ją w konstruktywny sposób.
 • Dowiesz się, czym jest autoagresja.
 • Nauczysz się pracować z własną złością bez stosowania metod i strategii.

Sztuka mówienia NIE z czystym sumieniem

 

 • Nauczysz się odmawiać dziecku w sposób, którego ono potrzebuje, by zdrowo się rozwijać.
 • Poznasz język osobisty.
 • Dowiesz się, dlaczego słowo NIE w relacji z dzieckiem jest takie ważne.
 • Zrozumiesz dlaczego praktykowane dzisiaj przez rodziców nadmierne tłumaczenie nie jest odmową.

Jakiego przywództwa potrzebują dzieci? 

 • Przeprowadzę Cię przez proces odzyskiwania lub obierania przywództwa w Twoim domu.    

Jeśli pragniesz poznać rodzicielstwo, które nie jest ani modelem autorytarnych ani współczesnym/bliskościowym, to jesteś w DOSKONAŁYM miejscu. Pokażę Ci, jak przewodzić dzieciom, bez sięgania po te najpopularniejsze dzisiaj podejścia. Przechodząc przez program będziesz miała jasność, na czym powinna polegać Twoja rola w rodzinie, by dzieci mogły od Ciebie czerpać.

Rodzice z którymi miałam przyjemność pracować mówią – jesteś przeciwwagą do rodzicielstwa bliskości i jednocześnie w bardzo czytelny sposób pokazujesz jak odejść od metod autorytarnych.

NATYCHMIASTOWY DOSTĘP, DO LEKCJI

 • 25 nagranych lekcjI, które bardzo łatwo wdrażać do swojej codzienności
 • 10 spotkań mentoringowych w grupie ONLINE – luty 2024 – czerwiec 2024
 • BONUS dostęp do kursu „Relacja według Jespera Juula”
 • BONUS sesja indywidualna – do wykorzystania w trakcie dostępu do kursu.

1970 PLN

Wartość pakietu (program mentoringowy+bonusy) 3065 PLN

 Od 8 lat wspieram rodziców w budowaniu z dziećmi świadomych relacji. Prowadzę zarówno grupy stacjonarne jak i online, co pozwala mi docierać rocznie do setek rodziców, poszukujących swojej autentyczności.  Jednocześnie nie przestaję zgłębiać wiedzy, którą posiadam i z ogromną przyjemnością mogę powiedzieć, że moja praca jest moją pasją. Każdą wolną chwilę poświęcam, żeby zrozumieć jeszcze więcej. Czytam, słucham i zgłębiam temat relacji. 

To, do czego zapraszam rodziców, z którymi pracuję, sama od 13 lat praktykuję w relacji z trójką moich dzieci. Ta rola składa się na moje doświadczenie.

Czym różni się ten program od kursu "Relacja według Jespera Juula"?

„Relacja według Jespera Juula” – w tym kursie poznajesz 4 wartości, do których zapraszał rodziców Jesper Juul. Tutaj w 5 lekcjach przedstawiam Ci wiedzę teoretyczną, której potrzebujesz, by nie powielać metod autorytarnych, ani nie wpadać w te współczesne nadmiernie przyzwalające i bliskościowe. W tym kursie oprócz teorii, znajdziesz również przykłady z rodzicielskiej codzienności, które wykorzystuję do zobrazowania aspektów teoretycznych.

Ten kurs kierowany jest do rodziców, zarówno do ojców, jak i do matek.

Ten kurs ŚWIETNIE SPRAWDZI SIĘ JAKO WPROWADZENIE DO FILOZOFII JESPERA JUULA. Może stanowić fundamentem do tego, o czym mówię w kursie „Autentyczna mama…”. 

„AUTENTYCZNA I SPEŁNIONA MAMA” – w tym programie oprócz teoretycznego poznania 4 wartości, prowadzę cię krok po roku, jak te wartości wdrażać do relacji z dzieckiem. To jest praktyka bycia autentyczną mamą, której bliskie jest podejście zaproponowane przez Jespera Juula.

 

Dobrze sprawdzi się tutaj porównanie do szkoły i praktyk zawodowych: 

1. Kurs „Relacja według Jespera Juula jest jak ta część nauki zawodu, w której słuchasz wykładów, poznajesz kwestie teoretyczne, których potrzebujesz by zacząć praktykować.

2. Natomiast program mentoringowy „Autentyczna i spełniona mama” jest jak praktyka zawodu.

 

Program mentoringowy  kierowany jest tylko do mam.

Dlaczego program kierowany jest tylko do mam, a nie do obojga rodziców?

Mówiąc najprościej – ponieważ jestem kobietą i nie mam pojęcia, jak być wystarczająco dobrym ojcem. Wiem, jak być mamą i tą wiedzą dzielę się w kursie. Nie mam wątpliwości, że panowie powinni uczyć sie ojcostwa od meżczyzn.

Dlaczego dostęp do programu otrzymuję tylko na 6 miesięcy?

Opowiem Ci żart:

Przyjaciółka mówi do przyjaciółki – W zeszłym tygodniu minęło sześć miesięcy od momentu, w którym zapisałem się na siłownię. Wciąż nie widzę efektów. Jutro pójdę tam wreszcie osobiście zobaczyć, w czym jest problem! 

No właśnie od samego zakupu karnetu nic się nie zmieni, potrzebne jest działanie i z udziałem w programie jest dokładnie tak samo. Ograniczony czas dostępu ma zmobilizować Cię do tego, by ten program przepracować. Jest to jednocześnie wystarczający czas, by wdrożyć do swojej codzienności to, do czego zapraszam. Jeśli się zaangażujesz, po tym czasie, nie będziesz potrzebowała do niego wracać dłużej. Powiem Ci więcej, nie będziesz potrzebowała uczestniczyć w żadnych innych kursach 🙂

Czy ma znaczenie w jakim wieku są moje dzieci?

Kurs kierowany jest do mam dzieci w wielu 18 mcy+

Czy to program dla mnie? Czy będę w stanie go wdrażać w życie?

To program dla każdej mamy, która pragnie budować z dzieckiem świadomą relację opartą na równej godności. 

Jeśli szukasz alternatywy dla rodzicielstwa bliskości i nie chcesz stosować metod autorytarnych, to w tym programie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Czy dostanę fakturę?

Tak wystawiam faktury. W tym celu zaznacz w koszyku chęć otrzymania faktury i podaj dane. Fakturę otrzymasz na adres mailowy podany przy rejestracji.

Czy dostęp do nagranych lekcji otrzymam od razu po zakupie?

Tak. Dostęp do nagrań otrzymasz od razu po zaksięgowaniu przez nas Twojej wpłaty. Wszystkie lekcje wraz z instrukcją, jak pracować z kursem, są nagrane. Wiem, jak trudno będąc mamą zaplanować coś i mieć pewność, że jakaś nagła sytuacja nie pokrzyżuje nam planów. Właśnie dlatego to Ty decydujesz, kiedy usiądziesz do nagrań. Dzięki nagraniom możesz też w dowolnym momencie przerwać oglądanie i wrócić do niego, gdy znowu będziesz miała na to czas.

Nagrania są dla Ciebie dostępne przez cały czas dostępu do kursu, więc będziesz mogła ich słuchać tyle razy ile potrzebujesz.

 

error: Nie kopiuj!