DAJ SOBIE SZANSĘ TO USŁYSZEĆ.

Bez względu na to czy temat BEZPOŚREDNIO  dotyczy dzisiaj Twojej rodziny. Czy może masz małe dzieci. Warto być na tym spotkaniu i usłyszeć to, o czym będę mówiła.

MASZ WPŁYW!

MOŻESZ ZMIENIĆ SWOJĄ OBECNĄ SYTUACJĘ I MOŻESZ DZIAŁAĆ PROFILAKTYCZNIE

W OBU PRZYPADKACH POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ TO, O CZYM BĘDE MÓWIŁA. 

Czym jest poczucie własnej wartości?
Jaka jest różnica między poczuciem własnej wartości a pewnością siebie?
Jak rodzi się poczucie własnej wartości?
Jakie działania rodziców wspierają u dziecka rozwój poczucia własnej wartości, a jakie choć podejmowane z miłości podcinają mu skrzydła?
Po co dzieciom dobrze rozwinięte poczucie własnej wartości?
Jaki związek ma niskie poczucie własnej wartości z pogarszającym się stanem psychicznym dzieci i młodzieży?
Jak niskie poczucie własnej wartości rodziców wpływa na dzieci? I co można z tym zrobić?

Jak wspierać u dzieci rozwój zdrowego poczucia własnej wartości?

Jak to możliwe, że w czasach tak prężnie rozwijającego się świadomego rodzicielstwa, kondycja psychiczna dzieci i młodzieży, jest coraz gorsza?

Często rodzicom trudno się z tym pogodzić, ale fakt jest taki, że wiele działań, które podejmujemy z miłości, zupełnie nie wychodzi na dobre naszym dzieciom. Chcąc zrozumieć, dlaczego tak jest, potrzebujemy zgłębić temat poczucia własnej wartości. W przeciwnym razie nie przestaniemy błądzić, a kondycja psychiczna naszych dzieci będzie się pogarszać.

Poczucie własnej wartości decyduje o jakości naszego życia i o charakterze związków z innymi ludźmi. To ono ma często decydujący wpływ na to, czy dziecko odnajdzie się w grupie rówieśniczej, jak poradzi sobie z presją grupy, czy będzie umiało powiedzieć „nie”, czy nie padnie ofiarą uzależnienia, jak odnajdzie się w nowej szkole, jaki wpływ będzie miał na nie rozwód rodziców, bolesne rozstanie, czy śmierć kogoś bliskiego.

Cześć, ja nazywam się Katarzyna Kubiczek

Wspieram rodziców w budowaniu z dziećmi autentycznych relacji opartych na więzi.

Jestem trenerką FamilyLab Polska, pedagożką, socjoterapeutką, trenerką umiejętności społecznych, a od zeszłego roku uczestniczką Szkoły Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu (Gestalt). Prowadzę konsultacje i seminaria dla rodziców, a także warsztaty dla młodzieży.

Podczas tego bezpłatnego webinaru opowiem Ci, jak budować z dziećmi relacje oparte na równej godności.

Kilka z wielu opinii uczestniczek moich szkoleń:

This website is not a part of Facebook or Facebook Inc. Additionally this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK Inc.

error: Nie kopiuj!